26 вересня в читальному залі Збаразької центральної книгозбірні було гамірно. На зустріч зі своїми земляками з нагоди свого 70-річного ювілею завітала поетеса, прозаїк, перекладачка, педагог Любов Гонтарук, уродженка с. Великий Кунинець Збаразького району. Привітати гостю приїхали односельчани – сільський голова та бібліотекарі Людмила Гнатюк і Галина Санець, прийшли її колишні колеги по роботі та учні Збаразької школи-інтернату, друзі, знайомі. Поет Володимир Кравчук прочитав ювілярці рядки своєї поезії про кохання і розповів про новий роман Любові Романівни ” Я – війна”, виразивши надію, що наступний роман матиме назву “Я – любов”.
Ведучі Тетяна Стахів та Мар”яна Шмігель познайомили присутніх з творчістю письменниці з допомогою її лірики, зокрема, віршів, що присвячені рідному місту Збаражу. Віртуальна книжкова виставка і слайди зі світлинами, що демонструвалися на екрані, допомогли краще розкрити творче надбання Любові Гонтарук та ознайомили гостей з такою яскравою сторінкою її життєпису, як дружба з Олесем Гончаром.
На зустрічі звучали пісні у виконанні солістки РБК Любові Шарко. Були використані музичні відео: “Пісня про Збараж” у виконанні Миколи Соснового, “Гойдалка дитинства” на слова Володимира Кравчука у виконанні Юрія Біркового, “Мої батьки” у виконанні Олега Винника.
В своєму виступі ювілярка подякувала землякам за теплий прийом і душевну атмосферу свята, прочитала кілька своїх поезій, поділилася планами на майбутнє, відповіла на запитання.
Директор Збаразької ЦБС Оксана Бойко привітала письменницю з ювілеєм та подякувала за подаровані бібліотеці книги.
На закінчення зустрічі прозвучало “Многая літа” у виконанні всіх присутніх. Всі охочі отримали автографи на подарованих Любов”ю Гонтарук книгах та зробили фото на згадку.