Небесна сотня, наче ангели небесні…

Під епіграфом тернопільської поетеси Л. Любарської проходив урок Мужності з нагоди вшанування героїв Небесної сотні у 7 класі. На урок був запрошений батько Героя України Устима Голоднюка, який поділився своїми спогадами про дитинство, юнацькі роки свого сина, а також велику увагу звернув на події, які відбулися на Майдані під час Революції Гідності.

Важко далися ці спогади батькові, але саме вони формують свідомість і патріотизм майбутнього покоління. З тривогою у серці, з великим болем і хвилюванням діти вслухалися в кожне слово, сказане батьком.

В. Голоднюк продовжує справу, розпочату його сином. Він очолює волонтерський штаб Національного спротиву, допомагає бійцям, часто їздить на передову, ризикуючи своїм життям. Розповідь батька перепліталася з декламуванням віршів, переглядом відеофільму, презентацією книг “Лицарі звитяги” Любові Гонтарук, “Небесна сотня” яку видано колективом авторів.

Класний керівник 7 класу Найко Н. Є. доповнила цю невимушену розмову зворушливими фактами подій Революції Гідності. А ще вчитель і всі присутні молитвою вшанували пам’ять всіх земляків, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, аби Україна та всі ми встали з колін, збудували міцну європейську державу.

Завдяки таким урокам у майбутнього покоління  формується національна самосвідомість і готовність до захисту Вітчизни.