У школі пройшов тиждень правових знань. В рамках цього тижня було проведено ряд цікавих заходів. Учні школи виготовляли колажі на тему “Права дитини”. Молодші школярі взяли участь у грі “Кроки до права”. Учні 5-6 класів стали учасниками проведення правової абетки для школяра “Права на обов’язки”.

Учні 7 класу у дружній розмові на уроці-дискусії “Ти – людина, отже маєш права” висловлювали свої думки, побажання нашим воїнам щасливого повернення до своїх рідних, а всім людям мирного неба.

В часі проведення тижня права учні зміцнили свої права і обов’язки, підвищили рівень правової культури. На завершальному етапі тижня відбулася інтелектуальна гра “Права і обов’язки громадян України”. Учасниками гри були 3 команди: учні 9, 10,11 класів.

Кожна команда представила свою назву і девіз: “Руська правда” – 9 клас, “Військо Запорізьке” – 10 клас, “Січові стрільці” – 11 клас. Учасники гри відповідали на запитання, доповнювали факти, продовжували цитати. Гра складалася із 4-х частин. Між кожним туром учні 7 класу представляли пізнавальну і повчальну презентацію про творчу спадщину велетня української національної культури Михайла Сергійовича Грушевського з нагоди його 150 річниці від дня народження.

Тиждень права видався креативним і пізнавальним, заходи, які були проведені знайшли відгук у серцях і свідомості наших учнів.

“Порядний той, хто своє право вимірює своїм обов’язком”          Жан-Батіст Лакордер