18 жовтня 2016 в рамках методичного об`єднання вихователів школи-інтернату вихователем Костюк Богданою Андріївною із учнями 7-го класу була проведена відкрита бесіда “Моя найкраща в світі сторона – чарівна, неповторна Україна”.
Метою бесіди було поглибити знання учнів про Україну, її національну символіку, Конституцію України, права та свободи громадян нашої держави, формувати національну школярів; сприяти формуванню у кожної дитини усвідомлення себе частинкою великого народу, розуміння важливості панування миру і злагоди в державі, розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати гордість за Батьківщину, любов до рідної землі, повагу до її історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до пам`яті визначних людей України – борців за її волю, повагу до символів держави.
У ході бесіди учні розповіли про славні сторінки боротьби за незалежність України, її героїв, діти декламували патріотичну поезію та прозу, співали козацьких пісень, переглядали відеоматеріали.
У кінці бесіди вихователь Костюк Б. А. звернулася до учнів із словами :”25 років країні нашій – незалежній. Новій, вільній, мальовничій Україні. Ви, діти,- майбутнє України.
Тож своїми знаннями,працею, здобутками підносьте її культуру, своїми досягненнями славте її. Будьте гідними своїх предків, поважайте свій народ, бережіть волю і незалежність України. Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими.
Хай з кожним днем міцніє Україна, своє коріння, діти, бережіть!”.

4bauo42vabe kmt9e4lpkws sxa7_d0scho ulvclgmibrg